Fórum

Fórum - Indonézia - Bali

zsofimart - 2015-07-15 15:53:49 Válasz - Új hozzászólás

Ha Balira repülnétek, a https://www.paravion.hu/repulojegyek oldalon tudtok venni olcsón online repülőjegyet! Van árfigyelő is, így minden nap küldik az aktuális legolcsóbb ajánlatot

Avvocato - 2015-03-25 06:04:45 Válasz - Új hozzászólás

Ha valaki erre az oldalra tévedne és komolyan Baliban gondolkodik, annak tiszta szívből tudom ajánlani az ACV Bali Tours utazási irodát. Magyarul lehet velük levelezni, magyar idegenvezetőjük van és teljesen profik.
www.acvbalitours.com
Facebook oldaluk is van, folyamatosan frissül.

Kuszku - 2014-10-21 16:54:46 Válasz - Új hozzászólás

Ázsiai és ausztráliai/új-zélandi utazással kapcsolatosan végzünk felmérést (élmények, mit szerettek, miért utaztok oda, kedvenc helyek stb.). Ha tehetitek válaszoljátok meg az alábbi kérdőívet. Köszi :)

tszuhai - 2013-12-14 09:45:28 Válasz - Új hozzászólás

BALI VILLA CENTER - Bali villas for rent in Seminyak, Canggu & Ubud
Our villas are tastefully furnished, feature with private pool, the villas are located close to the beach or nestle in rain forest.
Bali Villas For Rent

Kiraly - 2010-06-09 13:42:57 Válasz - Új hozzászólás
zitary korábbi hozzászólása - 2010-06-06 13:13:02

sziasztok,

a www.baligotours.net oldala mar magyarul is megtalalhato, sok infoval,...

Erre a válasz:

Szia Zita, szia mindenki!

Elsőkörben had köszönjem meg Zita, hogy ilyen felejthetetlen élményt sikerült összehoznod nekünk..köszi, köszi, köszi. Bali király hely királyoknak :).

Csak hogy mindenki értse Kozári Zita segített nekem és páromnak leszervezni az nászutunkat. Mi csak a repjegyet vettük meg és a többit Zitára bíztuk és mondhatom nagyon nem bántuk meg. 12 nap 10 éj volt. 4 éjszakát töltöttünk a sziget belsejében onnan indultunk turázni, raftingozni..stb. és Ubud-ba volt a szállásunk a Tampjuan szállodába. Nem is tudom leírni milyen beszarás nyönyörű szálloda az őserdő közepén....aztán 6 éj az Aston Baliban. Tudom sokan szídják és hogy őszinte legyek nekem is volt egy kellemetlen élményem amikor Zita a beköltözés napján köszölte hogy kiadták a szobánkat, de hát ilyen indonézia. (Persze akkor nem így gondoltam). Lényeg hogy kis ráfizetéssel egy gyönyörű lakosztályba voltunk és igazándiból az ott töltött napok felejtették ezt a kis bakit.
A 10 napban 3,5 nap programunk volt illetve még befizettünk egy delfin show-ra amit mindenkinek ajánlok. Tutira le volt szervezve minden, mindehova klimás kisbusszal mentünk 4-en egy másik magyar házaspárral, magyar idegenvezetéssel és olyan helyekre jutottunk el amiről egy itthoni utazási irodának fingja sincsen.

Szóval egy szó mint száz, ha nem egy csoportos utazással mentek - amit nem nagyon ajánlok - akkor mindenképp vegyétek fel a kapcsolatot Zitával és tuti, hogy tuti élményt szerez nektek.

Uzor

zitary - 2010-06-06 13:13:02 Válasz - Új hozzászólás

sziasztok,

a www.baligotours.net oldala mar magyarul is megtalalhato, sok infoval, hogy segitsen az eligazodasban Bali szigeten(meg egy kicsit azon is tul)

udv

zitakozari@yahoo.com
zita@baligotours.net

szabok - 2009-01-14 15:29:27 Válasz - Új hozzászólás
Krisz korábbi hozzászólása - 2008-11-26 13:06:34

Thaiföldön többször jártam, ott sem mindegy, hogy melyik területre mikor mész.
Úgy...

Erre a válasz:

Pontosan így van. Thaiföldön máskor vannak az esős/nem esős évszakok mint Balin.

margarita0055 - 2008-11-27 13:34:57 Válasz - Új hozzászólás

Lehetséges,hogy igazad van.Annyira nem izgat Indonézia időjárása,de ha valakit érdekel,akkor kérdezze a szakértő geológust Juhász Árpádot.

Krisz - 2008-11-26 13:06:34 Válasz - Új hozzászólás
margarita0055 korábbi hozzászólása - 2008-11-26 08:54:30

Szerintem tök mindegy ki mikor megy,egy trópusi helyen eshet bármikor az eső,függetlenül a...

Erre a válasz:

Thaiföldön többször jártam, ott sem mindegy, hogy melyik területre mikor mész.
Úgy gondolom Indonézia éghajlata időpontban nem egyezik Thaiföldével.

1   2