Kuba

Kuba
Indulás dátuma: 2012. jan.
9 hozzászólás I Rögzítve: 2011. szept. 05.
avatar Maktub keres útitársat:
Január-februárban esedékes 3 hetes kubai utunkhoz keresünk kalandvágyó útitársat. Elsősorban aktiv utazást kedvelők jelentkezését várjuk.

dessew - 2012.10.13. 17:36

Hi. Én még 2010 szilveszterét és azt köv. 2 hetet töltöttem ott. A repjegy az egyik húzós tétel. Azután jön, h K. nem olcsó. Casa particulares kb 10.000 huf volt éjszakánként két főre. (már nem emlékszem pontosan, de kb 40 cuc környéke). Kaja a vendéglőkben olyan 1500 huf körny. kapható. A viazul is a magyarhoz hasonló árakkal dolgozik. de... a buszállomások környékén mindig vannak nepperek, feketén szállítanak. de jól le lehet alkudni az árakat. ilyenkor a busz helyett a helyi csókákkal lehet az övtvenéves amcsi járgányokkal utazni. igazi élmény. ettől függ. vannak a "do you want to ride my classic car?" tipusú srácok, akik horror drágán kínálnak városnézést a régi kocsikkal. szóval ez a fajta utazás kettő az egyben. a casa particularest kiadó ipséknek általában vannak haverjaik a köv. uticélon, azaz érdemes tőlük kérdezni. Ami olcsó, az a rum és a homár! Ami nekem nagyon nagyon bejött az vinales közelében lévő cayo jutias szigetecske. ha vki tud hasonló kérem írja le!

dessew - 2012.10.13. 17:36

Gyerika - 2012.08.08. 16:06

Szia Klubtárs! :)Érdeklődnék, milyen volt a kubai út? Jól sikerült az utitárs keresés?Mik a tapasztalataid, lehet itt valóban utitársakat találni.Köszönöm, ha válaszolsz:Erikagyoerie@gmail.com

Grisa57 - 2011.12.29. 15:48

Minket is érdekelnének a részletek!:)

Grisa57 - 2011.12.29. 15:47

Minket is érdekelnének a részletek!:)

mopmop - 2011.12.09. 17:29

Hello!Részleteket tudsz írni?

Rocksy - 2011.09.12. 16:47

Ahhoz, hogy hozzászólhass válaszd a belépést vagy regisztrálj, ha még nem vagy tagjaink közt!