Erdély-Szász városok 2012 nyár

Románia
Indulás dátuma: 2012. júl.
1 hozzászólás I Rögzítve: 2011. nov. 03.
avatar futestechnika keres útitársat:
Autós és autót vezetni tudó útitársakat Erdélybe 2012. nyarán.Együtt is megtervezhetjük az utat, és lefoglalhatjuk a szállásokat.
10 napra mennénk, körbejárnánk Székelyföldet, Szász városokat.
Olyan társaságot keresek, akik, saját autójukkal jönnének, szeretnek kirándulni, szívesen megnézik a nevezetességeket, és nem zavarja , hogy egyszerű, de tiszta falusi turizmus keretében szállnak meg székely családoknál,ahol reggelit, ebédet, vacsorát is kaphatunk. Én már sokszor voltam ,míg nem volt gyerekem, nagyjából ismerem a környéket, azótameg sokat javultak az állapotok , utakat felújították, ellátás,mint nálunk. Forinttal ugyanúgy lehet fizetni,mint nálunk, bankkártyahasználat könnyedén megy.
Ketten nem jó menni, jó ,ha van társaság, egy vagy két fő az én autómban is elfér még csomaggal is.Ha tud vezetni az külön öröm:)
Várom leveleiteket:
Emőke

iren345 - 2012.05.13. 12:23

Emőke! Én egydül vagyok,te családdal. Keresek csoportot,Erdélybe is,a megadott feltételekkel. Kocsim van! üdv Irén 65 éves,Bp.ről csopike@citromail.hu

Ahhoz, hogy hozzászólhass válaszd a belépést vagy regisztrálj, ha még nem vagy tagjaink közt!