Üzenőfal

Kötetlen beszélgetés mindenről.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31
Nyúlanyó - 2007.07.22. 20:00

Koszonom a valaszod Tolvaj :) En ugy tudom (internet info) hogy 3 napra cc 80-100 Euro. Bevallom, szivesebben barangolok kedvemre a magam/magunk tempojaban, mint a utzasi irodak altal szervezett fakultativ programokkal.(kivetel eddig csak Egyiptom volt).Helyi buszos kozlekedessel kapcsolatban van tapasztalatod? Valldemossat beterveztem :)

Tolvaj - 2007.07.22. 18:39

Nyúlanyó: Autót bérelni a szállodasor mögötti utcában lehet, (Can P-n) biztos máshol is, az árakat sajnos nem tudom, mi nem béreltünk, de egy-két ismerős csinálta és állítólag szépen be lehet barangolni a szigetet, érdemes. A parkolásra kell vigyázni Palmán, mert az állítólag nehéz és keményen büntetnek, ha tilosban állsz (az idegenvezető mondotta).
Nekünk ajánlották még megnézésre Valldemossát, hogy az egy szép város, de mi ott nem jártunk. Ha valami kérdés van, csak bátran...

sunboy - 2007.07.22. 17:56

Üdülj olcsón! http://uduljolcson.try.hu

vix - 2007.07.22. 01:36

Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat és javaslatokat. Szeretem az életszagú beszámolókat:-D
Rajtunk nem fog múlni hogy jól érezzük magunkat.

ciao

Nyúlanyó - 2007.07.21. 23:40

Sziasztok! Aug, kozepen Mallorcara keszulunk. Ugy tervezzuk h Alcudia vagy Ca`n Picafort kornyeken valasztunk szallodat. Tolvaj beszamolojat olvastam,de ha van meg valami info koylekedesrol, autoberlesrol barmirol, azt szivesen olvasom! Koszonom!

londongaby - 2007.07.21. 21:30

Bibione:egyetertek tolvajjal,igen csak fekudni a finom tengerparton:) acsuszda park Lignanoban van kozel a Gulliverlandiahoz,a vilagitotorony tenyleg nem sok szot erdemel,mert gyakorlatilag megkozelithetetlen.Elhanyagolt reszen van,nem is lehet kozel menni mert arra mar csupa viz meg koves az ut tehat csak messzirol elvezheto.Az esti setaloutca hangulata pedig magaval ragado,es tenyleg jokat lehet vasarolni,mint emlitettem mar korabban.

Motyo - 2007.07.21. 10:41

Sziasztok!

Ha tudtok légyszíves szavazzatok naponta egyszer Jankára itt: http://www.elevengyerekek.hu/index.php?option=com_ponygallery &Itemid=105&func=detail&id=1109 Mindenkinek köszi. Tamás.

Tolvaj - 2007.07.20. 22:04

Bibionehez: Nem annyira a látnivalóiról híres. Finoman szólva. Tunnyadni a parton - erre kiváló, én ezt imádom, úgyhogy én élveztem. Esténként a sétálóutca teli van emberekkel meg mindenféle felesleges dolgot áruló árussal, de én ezt is bírom. Egyik végén van egy világítótorony, vki írta, hogy nem a legkarbantartottabb - ez igaz (bár én már 7-8 évvel ezelőtt voltam ott). Velencét mindenképpen látni kell, szerintem hajóval a leginkább érdemes. Egy teljes napot erre célszerű rászánni.
Valahol a környéken van csúszdapark, de a pontos helyét nem tudom, engem nem igazán vonz.
Az idő szeptemberben is OK lesz szerintem (bár nem én vagyok Aigner Sz).
Esetleg el lehet menni Veronába, mi busszal voltunk Jesolóból, 1-2 óra buszozás volt talán, de erre már pontosan nem emlékszem, talán valaki ebben jobban tud segíteni itt... Verona mindenesetre nagyon tetszett.
Jó utat és kellemes nyaralást!
TP

londongaby - 2007.07.20. 21:12

szia vix,
a hasonlat remek,es elegge eletszagu is ebben az esetben:)remelem lesz szerencsed kiprobalni,es persze azt is hogy tetszeni fog neked.ja,ne ijedj meg,probalnak kicsit ijesztoek lenni eloszor......masodszor.....aztan csak gyoz valaki :)

vix - 2007.07.20. 08:06

Hello londongaby,

Vauuuuuuuu..........erről a kalózhajósdiról egyből Jack Sparow - Karib tenger kalózai - jutott az eszembe......ez nagyon tetszik nekem!!!!!!!!!!