Üzenőfal

Kötetlen beszélgetés mindenről.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31
forest - 2007.07.14. 14:07

kissévi81:
Ott még Pörtschach érdemes megnézni, szép kis városka a tó partján, illetve amiket írtál.
Villach is arra van, ott vásárolgatni lehet én például ott vettem az órámat (az eladó bácsi betojt amikor odaadtam az OTP-s bankkártyát, ilyet még nem látott)

kissevi81 - 2007.07.14. 11:30

Szia Vix!
Elég sok macedón kollégám van (ők Macedóniában élnek), akikkel elég jó viszonyban vagyok. Ha van konkrét kérdésed, szívesen felteszem nekik, hátha segít.

kissevi81 - 2007.07.14. 11:25

Sziasztok!
2 hét múlva megyünk Ausztriába a Wörthersee környékére, és egy kis segítséget szeretnék kérni: ha valaki járt már a környéken, lécci jelezzen vissza, hogy mi az amit feltétlenül érdemes megnézni, illetve kihagyható. Mi ezeket terveztük:
- Klagenfurt óváros
- Europa Park (Minimundus, Reptilienzoo)
- Hochosterwitz vára
- Mária Wörth
- Pyramidenkogel
- és persze egy kis fürdés a Wörthersee-ben
Köszönöm előre is!

vix - 2007.07.13. 08:42

Sziasztok!
Én októbertől készülök egy picit huzamosabb ideig kint tartózkodni Macedóniában.Várom a jó tanácsokat és keresek olyan Magyarországon élő macedónokat, akik szívesen beszélgetnének velem a hazájukról:-D

dzsenifer - 2007.07.12. 22:06

Olvastam én is Josilap beszámolóját. Egyszerűen a falnak megyek attól, hogy nem bírják felfogni a szállodák, utazási irodák, vendéglátóhelyek (meg persze a kereskedelemben is elmondható ez), hogy a vendégekből élnek és hogy az elégedett vendég a legjobb reklám! ezért marha jó tényleg, hogy itt mindenki meg tudja osztani az élményeit. én például a Fertő-tóra megyek hétvégén, majd be is számolok róla! :)

Daniel - 2007.07.12. 22:01

Sziasztok Ongósok!!

Dexter - 2007.07.12. 17:03

Hát elolvastam ezt a bizonyos beszámolót és a hozzászólásokat.
Örülök, hogy van ez az oldal, hátha rájönnek végre az illetékesek, hogy már nem ott tart szerencsére a világ, hogy minden sz..t rá lehet sózni az utazóra, következmények nélkül. Van elég nagy választék szállodából és utazási irodából is, a rossz hír pedig gyorsan terjed...

Josilap - 2007.07.12. 16:04

Örülök, hgy van hatása az oldalnak, és nemcsak a felhasználok, hanem a szolgáltatók is olvassák.

Persze nem mindenki cselekszik úgy, ahogy azt normális körülmények között illendő lenne.

Csak annyit, a kedvező leírások és a jó vélemények alapján már néztünk is ki magunknak új helyeket. Szerintem még idén ki is próbáljuk.
Tehát van aki profitál belőle.

Hajrá Aeolus! :(

Koga - 2007.07.12. 15:47

Sziasztok,
Belátom a megfogalmazó képességem nem volt valami szép - és elnézést kérek mindenkitől, aki netalántán bunkóskodásnak vélte mondandómat.
Mindemellett köszönöm az értelmes hozzászólásokat, és az azóta felkerült beszámolókat, fényképalbumokat. ^^

ongo - 2007.07.12. 15:42

A Portfoliolight ma Szilvi79 elménybeszámolóját szemlézte:

Ha valaki jót olvas/ír akkor akár itt az üzenőfalon, akár mailben, küldje el nekünk.

ONGO