Üzenőfal

Kötetlen beszélgetés mindenről.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31
ongo - 2007.07.12. 15:19

Sziasztok,

Mai nap karbantartáson esik át az Ongo.

Ennek részeként az Index.hu Inda elnevezésű szolgáltatáscsomagjába is belépünk. Amíg a fejesztés tart a regisztráció nem lehetséges, a belépést pedig többször is fel kell függesztenünk.

A technikai kommunikációt a gépházban folytatjuk.

Köszönjük a türelmet!

ONGO

mona-lisa - 2007.07.12. 10:36

Kedves Koga,
Most bizonyára meg fogsz kövezni ezen hozzászólás után, de bocsáss meg nekem hogy nem tudom magamban tartani a véleményem.
Ha ilyen hozzáállásall indulsz neki a világnak tényleg nem fogsz soha túljutni a környező országokon.
Van egy olyan mondás hogy mindenkinek arra van ideje amire akarja hogy legyen. Ez a pénze is igaz. Ha nekem fontos hogy elutazzak a világ másik felére akkor igenis ha törik ha szakad lesz rá pénzem. Az igazán izgalmas/érdekes/informatív utibeszámolók olyan emberek tollából szoktak születni akik nem azért utaznak érdekes izgalmas szinte elérhetetlen helyekre, mert tele van a zsebük és tengernyi a szabadidejük, hanem azért mert van bennük egy ELHATÁROZÁS. A csupa nagybetű nem véletlen.
Én nem vagyok se pénz se időmilliomos 28 éves létemre mégis rengeteg felé jártam már, és megyek is még sok helyre. Ha ehez az kell hogy egy nagyobb útra akár 1-2 évet spóroljak akkor megteszem. Nincs hifitornyom meg autóm meg csúcsmobilom, nem is vágyom rá. Helyette tudom, hogy ezeket az élményeket soha senki nem veheti el tőlem, és ez elég.

Dexter - 2007.07.12. 09:25

Én meg pont azokat a beszámolókat és képeket szeretem a legjobban - és szeretnék belőlük még többet :) -, amik távoli, számomra misztikus helyekről szólnak, mint pl. Pápua Új-Guinea vagy Comore-szigetek, és még sorolhatnám. Hihetetlen, hogy itt is megfordulnak magyarok! Vagy talán nem is annyira, magyarok már mindenhol megfordulnak... :)

klavgyija - 2007.07.12. 08:53

Koga: Minden elérhető csak akarni kell!Én sem "mellényzsebből" fizettem a mongóliai utazásomat.Kemény három évembe telt mire összejött...

Az irigység a magyarok egyik legfőbb hátránya,nem tudunk a másik sikereinek örülni,inkább lennénk büszkék arra,hogy mindenhova eljutunk.

kriszcsi - 2007.07.12. 08:48

Hello Sherman, ez persze reggeli nélküli ár. bár szerintem felesleges befizetni a reggelit a szállodában, New Yorkban két lépésenként van egy ételbár, kávézó, ahol $4-5-ért komplett reggelit kapsz. ami még érdekes (itthon persze lehetetlenség bevezetni), hogy a legtöbb múzeumban fakultatív a belépő fizetése, annyit fizetsz, amennyit Te jónak látsz, ha úgy gondolod, semmit.

forest - 2007.07.12. 08:47

úgy látom mindenki olvasta Koga hozzászólását,
mert az utóbbi néhány beszámoló és kép szinte kivétel nélkül magyarországi.

pl. http://www.ongo.hu/elmenybeszamolok/706

helga0414 - 2007.07.11. 22:26

helló minden ONGOsnak:-)
végre már itt is van üzenőfal:-)
pörögjünk, és legyünk egy nagyon jó csapat!!!!!!!!!!!!!
mindenkinek jó túrázást, kirándulást, nyaralást, pihenést és sok tutti fotó készítést kívánok. Gyűjtsük az élményeket!!!

Koga - 2007.07.11. 21:32

Köszönöm Greg1 ^^ És köszönöm a beszámolót is! ;)

(csak nehogy letiltson az ongo, mert nem rendeltetésszerűen használom az üzenőfalat - bár, őszintén: fogalmam sincs mi a rendeltetése ^_^)

Koga - 2007.07.11. 21:29

Igazad van Sherman. Én is szerettem egzotikus helyekről olvasni. És le nem tagadhatom, hogy hatalmas nagy irigység van bennem, hogy sokan itt már az összes kontinensen jártak, én meg valószínüleg Közép-Kelet-Európán túl sosem jutok el sehová. Esetleg Londonba elmehetek néhány hónapra mosogatólegénynek 2 diplomával és 3 szakmával a zsebembe, ennél messzebb úgysem jutok. Szóval: alapból csak az Európa oldalhoz bejegyzett dolgokat nézem, a többin csak felhúzom magam.

Greg1 - 2007.07.11. 21:24

Kedves Koga!

Minden kívánságod így teljesűljön.
Üdv. Greg1