Első tunéziai nyaralásunk

Tunézia Sousse Hotel Marabout

Ott-tartózkodás ideje: 2005. szept. 12.  - 2005. szept. 19. (7 nap)

5 hozzászólás I 4 140 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. aug. 08. küldd el ismerősödnek
avatar Picur Beszámolója
Hotel Marabout értékelése
Picur értékelése:

3.8

4.4

Első tunéziai nyaralásunk a Hotel Marabout-ban volt 2005-ben. Mindenki azt mondta, hogy a 3*-os szálloda nem lesz jó Tunéziában. Nekünk szerencsénk volt, felár nélkül jó szobát kaptunk. Az idén a 4*-osnak mondott Samara Hotelben voltunk, de bátran mondhatom, hogy a Marabout nem maradt le mögötte, sőt. Arról nem is beszélve, hogy tavaly még fel is újították, átfestették, új medencéket, csúszdát és bárt is építettek. A szoba, a kaja is jobb és választékosabb volt. Az ágyon hagyott 1-2 dínár az mindenütt jót tesz és el is várják.
Picur - 2008.07.10. 17:38

Oké, rendben, köszi.

kirinshiku - 2008.07.10. 15:19

na igy legalább mindenki boldog.

icuska - 2008.07.10. 12:39

Bocsi de nem én raktam fel hanem a gyerekem. Megnéztem és le vettem mert igazad volt nem tudom honnan került hozzám ez a kép.Meg1-szer bocsi

Picur - 2008.07.09. 19:17

Szia! Ezt én értem, de akkor a Ti általatok készült képeket kellene feltenni és nem az engem ábrázolót (a bejáratnál én vagyok) amit a férjem készített!

icuska - 2008.07.09. 13:00

Szia kérdésedre válaszolva tavaly ott nyaraltunk a férjemmel,és a Marabout-ba szálltunk meg.