Pula

Horvátország Pula

Ott-tartózkodás ideje: 2007. júl. 22.  - 2007. júl. 28. (6 nap)

0 hozzászólás I 4 203 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. aug. 14. küldd el ismerősödnek
avatar korynna Beszámolója
Átutazóban többször is jártam erre az elmúlt pár évben, viszont gyerekkoromóta nem sétáltam a városban. Szép, zsúfolt, elsőre talán érdekes...viszont többedjére nem kívánkozik vissza az ember, azt hiszem tartom magam az eddigiekhez...kerülőúton, mellette:D Viszont egyedül itt érzékeltem a pinérek figyelmét, majd minden étterem melett állt egy és hol éhes német, hol angol túristának nézve igyekeztek beinvitálni minket:D Amin viszont jót derültünk, megálltunk továbbindulás előtt egy cukrászdában nyalakodni kicsit....de meg kell hagynom a magyar tiramisuhoz képes nagyot csalódtam ízben, mennyiségben egyaránt és amin igazán jót röhögtünk egy darabot ebből a vicces édességből 25 kunáért vesztegettek...két Union sörrel és egy kicsi rostosal egybe véve több, mint 4500 Ft-nak megfelelő valutával fizettünk:D
korynna kapcsolódó élménybeszámolói: