Sultana-t messzire elkerülni!!!

Egyiptom Hurghada Sultana Beach Resort

Ott-tartózkodás ideje: 2007. okt. 24.  - 2007. okt. 31. (7 nap)

1 hozzászólás I 2 995 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. nov. 01. küldd el ismerősödnek
avatar yasmine Beszámolója

Cimkék: egyiptom  hurghada  malda  resort  sultana

Sultana Beach Resort értékelése
yasmine értékelése:

1.8

3.2

A Malda Tours katalógusa alapján választottam ezt a szállodát. Szolid, csendes helynek írták.

A valóság:

A szálloda messze (valóban messze!) a várostól, építési területek és kopár táj mellett van. Lehangoló. Vásárlási lehetőség semmi, pár koszos bolt található benne, silány árukkal.

Csótányok, szúnyogok, bogarak, szennyvízzel öntözött kert, koszos törölközők, koszos pohár-tányér-evőeszköz, köves part, szegényes, lerobbant berendezés. Minden elromlott, ami elromolhatott. Persze nem javítottak ki semmit.

A takarítás annyiból állt, hogy az általam eltaposott csótányokat eltüntették és megfordították a lepedőt. Ez utóbbit mindig a foltok elhelyezkedéséből lehetett megállapítani. Wc papírt többszöri kérés után sem adtak.

Az ételválaszték szegényes, a parányi medence koszos, egész éjjel üvölt a zene.

Szolgáltatások nem nagyon vannak, a strand köves és koszos. Állandó szél. Standtörölközőt alig akartak adni, amit adtak, az kb felmosórongynak lenne jó.

Figyelem: baksist kaptak, egyszerűen az egész helyen érződik, hogy nem foglalkoznak semmivel.
tom112 - 2007.11.18. 12:46

Szia Yasmine!Lehet igazad van,és 3-4 hónap alatt sokat változott ez a szálloda,nekem azonban nincsenek ennyire negatív tapasztalataim!Mi júniusban töltöttünk el itt 8 napot, a Kartagoval utaztunk.Szerintem a tisztaság megfelelő volt, nálunk mindennap hófehér törölközőt adtak, az ágyat mindennap áthúzták, a padlóról enni lehetett olyan tisztára mosták!Valóban a bútor nem a legfényűzőbb volt, látszott rajta, hogy pár orosz turnust átélt.A zajossággal is ez volt a gond,de inkább csak nappal,éjszaka simán lehetett aludni, pedig én a legapróbb neszre felébredek itthon is,talán éjszaka a légkondi hangja volt kissé zavaró, de mivel monoton volt, meg lehetett szokni.A kaja számomra megfelelő volt, igaz nem ezer féle , de nem haltam éhen.Összességében azért az összegért amit befizettem,Nefertiti 4* program,156.900.-,kevesebb mint 10.000.-/nap(tokkal-vonóval repjeggyel,az összes belépővel,autóbuszos, vonatos utazás árával,idegenvezetéssel)szerintem a maximumot kaptam.Szerintem ezért az összegért 16 napon keresztül még Magyarországot sem lehet , ugyanilyen vagy még jobb ellátás mellett bejárni