Egy éjszaka

Olaszország Padova Casa dell Pellegrino

Ott-tartózkodás ideje: 2007. szept. 25.  - 2007. szept. 26. (1 nap)

1 hozzászólás I 2 691 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. nov. 08. küldd el ismerősödnek
avatar erelke Beszámolója

Cimkék: italy  olasz  olaszország  padova

Casa dell Pellegrino értékelése
erelke értékelése:

4.8

4.8

Dél Olaszország felé utaztunk, és Padova környékén esteledtünk meg. Mivel itt olvastam erről a szállodáról, hát gondoltam, hogy ott alszunk. Nossza benyomtam a GPS-es navigációba a címet. Hát az esti csúcsforgalomban több mint egy órát tartott, amíg beértünk az autópályától a város központjába található szállodához. Illetve először a főtérre, onnan felhívtük őket és elnavigáltak a szálloda parkolójába. A nagyon zuhogó eső ellenére a repecíós kijött és megmutatta a megfelelő kaput és parkolóhelyet.
A kétágyas szoba 65€ volt, az őrzött belső parkolóhely pedig 5€. (Jah vanneki saját parkolója is, csak külön kell kérni!).
Sajnos reggel is zuhogott az eső, így a városnézés továbbra is csak autóval volt, miközben folytattuk utunkat dél fele.

A szálloda nagyon rendben volt. Tiszta szoba, kényelmes ágyakkal, mindennel felszerelt fűrdőszoba, ahogy az kell.
Pár euróért volt reggeli is, de mi azt nem vártuk meg, amint világosodott elindultunk.
A napfelkéltében pár képet azért még csináltam Padováról, ezeket itt megtekintheted.

-- -- -- --
Bővebben a http://nonprofit.info.hu/blog oldalamon olvashatsz, és még több képet is nézhetsz.
Jeanette - 2009.08.31. 17:42

koszi az informaciot, szia :o)