Átlagos színvonalú hotel Nyíregyháza központjában

Magyarország Nyíregyháza Európa Hotel**

Ott-tartózkodás ideje: 2007. dec. 08.  - 2007. dec. 08. (1 nap)

0 hozzászólás I 2 437 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. dec. 26. küldd el ismerősödnek
avatar Tolvaj Beszámolója
Európa Hotel** értékelése
Tolvaj értékelése:

3.6

2.8

Tipikus 2 *-os bed & breakfast a központtól nem messze. Viszonylag új a berendezés, de néhol a tapéta lejön, az ajtón kisebb lyuk tátong, a fürdőben a zuhanyzó enyhén törött. Ha ezek nem lennének egészen kellemes hely lenne. A személyzet kedves volt, a reggeli átlagos svédasztal, nem volt vele semmi gond.
Parkolni egy saját, leválasztott részen lehet, ez lényeges, mert egyébként a környék szerintem fizetős övezet.
Mikor ott voltunk éppen a liftet szerelték be, de valamikor ezt is meg kell csinálni, mindenesetre szerintem elég hülyén fog mutatni a modern üveg lift a kicsit régies stílusú körfolyosó közepén. Szóval összességében nem rossz hely, de ha kijavítanák a kisebb hibákat még jobb lehetne.