Egy édenkert Braziliában

Brazília Praia Das Fontes Hotel Oázis Atlantico Praia Das Fontes

Ott-tartózkodás ideje: 2008. jan. 29.  - 2008. feb. 08. (10 nap)

1 hozzászólás I 9 035 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. márc. 25. küldd el ismerősödnek
avatar wolfpanni Beszámolója

Cimkék: brazilia  édenkert  quad

wolfpanni értékelése:

Hirtelen ötlettől vezérelve kerekedtünk útra párommal Braziliába, de nem bántuk meg. Az út hosszú, és fárasztó volt, de az érkezés kárpótolt érte. A repülőtéren egy szál vörös rózsával vártak, és irányítottak a légkondis buszhoz. Egy órányi zötykölődés után ( a brazil utak életveszélyesek!) érkeztünk meg a hotelba. Bungalókban laktunk, amelyek az én ízlésemnek tökéltesen megfeleltek. Minden szobához légkondi, terasz függőággyal tartozott, ezen kívül egy kis hűtőszekrény sörrel, üdítővel, ásványvízzel. Az ellátás fennséges, igaz mi all inkluzív ellátást kértünk. Mi sem mondja el, mennyire ízlett minden, mint hogy párom 6, én 3 kilót híztunk. A kis üdülőfalu nyugodt, csendes, és hihetetlenül tiszta, sőt biztonságos. Saját magunknak szerveztünk programot, mert az utazási iroda által szervezett kirándulások egy része a karnevál miatt nem indult, illetve nagyon fárasztónak és drágának találtuk. Mindenkinek ajánlom, hogy a programhoz ha taxit rendel, akkor a recepción kérje Aromit. Egy tüneményes helyi taxis, jó humorérzékkel, és egyfajta idegenvezetői vénával megáldva. Minden valamire való látnivalót megmutatott, elkalauzolt, és még az esőerdőbe is elvitt minket. Fáról ettük a mangót, óriáshangyával barátkoztunk(marabunda, a gyilkos hangya)és vízesésben fürödtünk. Egyik délután a strandon állomásozó quados hölgytől kibéreltünk két quadot(egy baráti házaspárral közösen) és gyönyörű felvételeket készítettünk az óceánpartról naplementében.
Hihetetlen két hét volt, tervezzük hogy visszamegyünk, és még felfedezzük a többi csodálatos látnivalót is!
tderi - 2008.05.15. 13:15

Egy kicsit rövid beszámoló erről a 2 hétről, - többet megért volna, ha tényleg jó volt.