Életem legnagyobb élménye

Egyiptom Sharm El Sheikh LTI Grand Azur

Ott-tartózkodás ideje: 2004. szept. 04.  - 2004. szept. 11. (7 nap)

0 hozzászólás I 3 483 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. ápr. 08. küldd el ismerősödnek
avatar Vera Beszámolója

Cimkék: Kifogástalan

LTI Grand Azur értékelése
Vera még nem értékelte!

4.5

Fogalmunk sem volt, hogy hova utazzunk. Az utazási irodában a hölgy ajánlotta, ha még nem voltunk Egyiptomban és nem láttuk a Vörös tengert feltétlenül nézzük, mert igaz, hogy vannak kisebb problémák, de nyaralási szempontból kíváló hely. Járt ebben a szállodában, ezért is ajánlja nekünk.
Hát őszintén megmondom voltak fenntartásaim. De amikor megérkeztünk a szálloda recepciójára, elálltam a szavam. Nagyon kedélyes fogadtatás, gyönyörű szálloda, rend,tisztaság!!!! (Azt tudomásul kell venni, hogy minden baksisra működik. Ezen, ha átlendül az ember akkor semmi gond.)
Kb. 5 étterem (Kínai, Olasz, Egyiptomi....)Az ételek kifogástalanok, a koktélok isteniek....
Részt vettünk egy Kairói városnézésen, sivatagi "Szafari" túrán és egy tengeri hajókázáson. Nagyon jó idegenvezetőt fogtunk ki. Kedves volt, tájékozott és nagyon türelmes.
A levegő ebben az időszakban 40 oC, a tenger 28 oC körüli. Ha nincs túl nagy szél egész nap a vízben lehetsz min. 30 faktoros krémmel. A tenger tényleg varázslatos!!!
A mi partszakaszunkon egy Arab srác üldögélt, aki néha az "öngyilkos hajlamú" túristákat segítette ki ill. be a zátonyra. Tanácsokat osztott, stb...
Nekünk csak jó tapasztalatunk volt.
2005-ben ugyanide visszamentünk, nem csalódtunk.
Természetesen ebben az évben is Egyiptomba utazunk. Most már értem, a teljesen elfogult emberek beszámolóit.

Mindenkinek ajánlani tudom, de a szálloda min. 4*-os legyen.