Nyaralás

Magyarország Hajdúszoboszló Mátyás Király Gyógyszálloda ***

Ott-tartózkodás ideje: 2007. júl. 09.  - 2007. júl. 14. (5 nap)

0 hozzászólás I 2 533 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. máj. 11. küldd el ismerősödnek
avatar suzy Beszámolója

Cimkék: hajdúszoboszló  mátyáshotel  sóterápia

suzy értékelése:

4.3

Nagyon szeretem Hajdúszoboszlót, már többször volt ott nyaralni. Tavaly úgy döntöttem, hogy nem panzióba megyünk, hanem egy szállodába. Az interneten megnéztem a szóba jöhető helyeket,és e-mail-ben árajánlot kértem mindegyiktől. Azok közül, akik egyáltalán vették a fáradságot, és válaszoltak, a Mátyás Király Gyógyszállót választottam. Elfogadható áron nyújtja a szolgáltatásait, és ami a leginkább meglepett, hogy nem kértek előleget a szállás lefoglalásakor.Miután üdülési csekkel szándékoztam fizetni, ezért ez nagyon fontos szempont volt a számomra.
A nyaralás alatt maximális kiszolgálást kaptunk. Mind a reggelit mind pedig a főétkezést svédasztalos rendszerben oldják meg. Naponta dönthettem el azt, hogy ebédelni, vagy vacsorázni mentem, így nem okozott problémát egy kirándulás megtervezése sem.

Az idei szabasdágomat is itt fogom eltöteni, már le is foglaltam a szállást.

Tulajdonképpen mindenkinek bátran merem ajánlani. Én nagyon meg voltam elégedve.