Sharm gyöngyszeme

Egyiptom Sharm El Sheikh Baron Palms Resort

Ott-tartózkodás ideje: 2007. júl. 28.  - 2007. aug. 04. (7 nap)

0 hozzászólás I 3 773 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. máj. 07. küldd el ismerősödnek
avatar knova Beszámolója

Cimkék: baron  egyiptom  kép  palms  sharm

Baron Palms Resort értékelése
knova értékelése:

2007-ben végre sikerült rábeszélnem a párom és szüleim hogy menjünk már végre Egyiptomba nyaralni. Évek óta nem sikerült még ezt véghez vinnem. Végre sikerült. :)
Sok sok fórum olvasgatás után kiválasztottam ezt a hotelt. Sok jót olvastam róla. Kartago-val mentünk.
Egy eléggé szakadt repülővel utaztunk, de engem nagyon nem zavart. Éjszaka 11kor érkeztünk meg, de a levegő volt kb 30fok még ekkor is. Éjfélre a szállodában is voltunk. Megkaptuk a szobánkat, ami a medencére nézett (pedig ezt mi külön sehol sem kértük, szerencsénk volt). Az igért késői vacsora is a szobában volt.
A hotel dolgozói nagyon kedvesek, nem csak a baksist nézték állandóan és ez mindegyik dolgozóra vonatkozik.
Másnap reggel viszont elállt a lélegzetünk is hogy milyen helyen vagyunk, a kert, az étterem, a hotel. Valóban 5 csillagot érdemel. Egyetlen pici hátrány hogy nem közvetlen a parton van a hotel, de elhanyagolható, mert kb 200m. A part kiváló, van ahol 10vm a víz, van ahol fél méter és valóban meleg!!! A parton adtunk baksist a pincéreknek és még a partra is kihozta a koktélunkat (megvettük arra a hétre a srácot) :)
A part snorkel-ezésre is kiváló, nagyon szép a korallfal is. A hotel medencéje is bámulatos, de ott szinte sosem találtunk helyet csak este, de minket úgyis a tenger vonzott. A parton mindig volt hely, megkaptuk a törölközőket és bárhol volt hely.
Bármit a parton hagytunk akár táskában, akár csak úgy, sosem tűnt el semmi. Az étteremben az ételek nagyon jók, változatosak, finomak, egyszóval minden szuper volt. A szobák fürdőjében minden van, tusfürdő, sampon, balzsam, fogkrém, körömreszelő, hajszárítő és minden amit használtunk másnapi takarításkor újra cserélve. A szobák takarítása is tökéletes volt.
Végezetül ezt a hotelt csak ajánlani tudom mindenkinek. Igazi 5 csillag. Idén is ide megyünk, de már nem 4en, hanem 8an. :) Nekünk nagyon bevált.
Képeim: http://egyptfan.fw.hu