elõnyös csere

Csehország Prága Hotel Amigo

Ott-tartózkodás ideje: 2008. júl. 01.  - 2008. júl. 05. (4 nap)

0 hozzászólás I 2 182 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. júl. 10. küldd el ismerősödnek
avatar shud Beszámolója

Cimkék: amigo  hotel  prága  szállás

Hotel Amigo értékelése
shud értékelése:

4.4

4.4

A Cseh-Szlo Tours-ban foglaltunk szállást a Hotel Prague Centre Plaza-ba, de egy héttel az indulás előtt felhívtak, hogy mégsem mehetünk a szállodába túlfoglalás miatt, ezért átraktak minket ebbe a négycsillagos hotelbe.
A Legerova 13 szám alatti saroképület kb. 3 percre van az I.P. Pavlova metrómegállótól, azaz elég könnyen megközelíthető. A recepciósokkal angolul/németül/csehül lehet beszélni, elég segítőkészek voltak.
A szobánk a negyediken volt. Szép, egyszerű, kicsit konzervatív bútorok voltak, hatalmas franciaágy foglalta el a szoba nagy részét. A szobában volt légkondi, de azt szerintem külön térítés ellenében lehet használni, lcd-tv, amit nem lehet programozni és maximálva van a hangerő is, kicsiny minibár/hűtő. A fürdőszoba zuhanyzós, hajszárítós, teljesen jó; a szekrényben széf. Minden nap ágynemű, törölköző csere, szellőztetés. Az utóbbi mondjuk egy nap nem volt szerencsés, mert esett rendesen, és jutott a szőnyegre is. Ja, a Legerova egy elég forgalmas négysávos út, de 10 óra gyaloglás és több korsó sör után simán lehet aludni a zajtól, minket egybként sem zavart. Vannak természetesen belső udvarra néző szobák is.
A büféreggeli mindig ugyanabból a nem túl széles választékból állt, de mennyiségre elegendő volt. Az ebédlő a pincében van.
Összességében elégedettek voltunk; a másik szálloda 70eur/éj/szoba áráért 130eur/éj árú szobát kaptunk, bár a négy csillagot nem tudom mivel érdemelte ki.