Regency Plaza Resort Sharm el sheikh

Egyiptom Sharm El Sheikh

Ott-tartózkodás ideje: 2008. júl. 27.  - 2008. aug. 03. (7 nap)

0 hozzászólás I 6 048 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. aug. 05. küldd el ismerősödnek
avatar rexona Beszámolója
Ezt a kis élmémybeszámolót azért írom le, hogy hátha segítséget tudok adni másoknak is, akik éppen ezt a helyet, vagy talán pont ezt a szállodát választják nyaralásuk helyszínéül. Nekem kellemes élményeim maradtak a helyről. Mi akkor is jól éreztük volna magunkat ebben a szállodában, ha még programot sem választunk magunknak. szép a medencéje, tengerpartja, jókat lehet enni, vannak helyi specialitások, és európai ételek is, mint pl: hamburger, pizza, sültkrumpli..., ezekből is annyit lehet enni amennyit csak akar az ember, ugyanis a tengerparton frissen készítik el.
Vannak animátorok akik egy kis vidámságot csempésznek a napózók, úszkálók pihenésébe. pl. tánc, röplabda, torna, gyerekeknek külön programok.
Esténként az étterem előtt nekem nagyon tetszett az élőzene. Szépen kivilágítva, vacsora után, nagyon jó volt kiülni és hallgatni a jobbnál jobb zenéket.
A szobák klímásak , úgyhogy jót lehetett aludni, és az ágyak is kényelmesek voltak.
Mi 3 programon vettünk részt: búvárkodás, delfin-show, ami nagyon aranyos, gyerekkel érkezőknek főként nagy élmény, és bevállaltuk a híres Mózes-hegy megmászását is, amiről sokat tudnék írni. Nagyon megerőltető, de elmondani nem lehet, sem a gyönyörű látványt, sem azt amit éreztem a hegyre felfelé menet. Ezt tényleg át kell élni.
De csodás!!!!!!!
Ellátogattunk a Namma bay, és az Old Market bazárba is. Mindkettőt érdemes megnézni.
Olcsón belehet szerezni sok szép ajándékot. (de jól kell tudni alkudni :-) )

Remélem másnak is hasonló szép élményei lesznek, ha egyszer ellátogat ide.

És jótanácsként: Egyiptomba, vagy más arab országba érdemes 5 csillagos szállodába menni, és a legjobb az all inclusive ellátás. -nekünk legalábbis ez jött be.