Harkány

Magyarország Harkány Well Hotel

Ott-tartózkodás ideje: 2008. jún. 17.  - 2008. jún. 20. (3 nap)

0 hozzászólás I 1 612 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. okt. 30. küldd el ismerősödnek
avatar rka01 Beszámolója

Cimkék: Harkány

Well Hotel értékelése
rka01 értékelése:

4.6

4.6

A szállásunk a Well hotelben volt. Mindenkinek tudom ajánlani 3. emeletes a szobák tiszták, szépek. Mindenki kedves a reggeli mini svédasztal, a vacsora 2 féle 3 fogásos menüből állt.A fürdőhöz nagyon közel van. Nekem nagy csalódás a Harkányi fürdő volt, már a bejárata a régi szocreált idézte. Nem költöttek rá semmit, 30 fok volt de a csúszdás medencében nem volt víz. A 2 kinti nagy medence egyik túl hideg, a másik túl meleg. A gyerekmedence kicsi. Az épületben van az emeleten az élményfürdő amit 2 órát lehet használni, hogy a kaució ne vesszen el. Hát ez 2 nagy kb. 12 személyes jacuzzi és kész. Már egy óra múlva a fülem is bugyogott már olyan unalmas volt. Télen ide gyerekkel nem is lehet eljönni mert nekik nincs hol fürdeni. A város is este nagyon csöndes, kihalt összességében nem tetszett, kivéve a szálloda az jó. De ha a kirándulásokat is számba vesszük (Pécs, Siklós, Nagyharsány, Villány) és egy nap fürdés kellemes volt.