Horvátország, Opatija, Hotel Imperial ***

Horvátország Opatija Hotel Imperial ***

Ott-tartózkodás ideje: 2004. aug. 01.  - 2004. aug. 08. (7 nap)

1 hozzászólás I 7 725 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. jún. 13. küldd el ismerősödnek
avatar kjumika Beszámolója

Cimkék: Abbázia  félpanzió  háromcsillagos  Horvátország  hotel  Imperial  monarchia  Opatija  tengerpart

Hotel Imperial *** értékelése
kjumika értékelése:

4.5

4.4

A Hotel Imperial*** Opatija második legrégebbi, ezért igen patinás szállodája(1885-ben épült). A város főutcáján helyezkedik el, közel a tengerparthoz.

Igaz, hogy a szobánk a földszinten volt, de nem lehetett panaszunk rá. Kellemesen, Monarchia-korabeli bútorokkal volt berendezve, ez amúgy az egész szállodára jellemző.
Takarítás naponta volt, ezzel sem volt semmi probléma.

A személyzet természetesen tökéletesen beszél angolul, probléma esetén készséggel eligazítanak.

Mi félpanziós ellátásra fizettünk be, ezen belül a büféreggeli tényleg pazar volt. Bármit, bármennyit lehetett enni a bőséges választékból: sajtok, felvágottak, saláták, corn flakes, gyümölcsök, joghurtok, péksütemények, palacsinta, többféle tea, kávé, üdítő... (itt az ital benne volt az árban)
A vacsoránál mindig volt egy adott előétel, a főételt és a desszertet előre kellett kiválasztani másnapra, 3-4 étel közül.Itt az italért külön kellett fizetni, mert az nem volt az árban.

Összességében jól éreztük magunkat a szállodában, kicsit talán túl előkelő is volt ez nekünk..:)
skin55 - 2008.08.30. 23:30

Ma érkeztem haza a családdal, holnap ha ráérek, lesz mondanivalóm.