Hotel Luna**** AI - Bibione

Ott-tartózkodás ideje: 2011. aug. 27.  - 2011. szept. 03. (7 nap)

0 hozzászólás I 2 796 látogató olvasta. Rögzítve: 2011. szept. 08. küldd el ismerősödnek
avatar Tolvaj Beszámolója
All incl. ellátással voltunk egy hetet, a választás oka, hogy olyan helyet kerestünk, ami közel van a tengerhez (kb. 80 m), van gyerekmedence (felnőttől korláttal leválasztva) és van játszószoba. Na meg momentán itt volt 1 (egy) darab szabad szoba az adott időpontban. Válság, hm...
A hotel jó, rosszat nem tudok írni, de összességében 3,5 *-ot adnék rá. Részletesen:
A sétálóutca mögötti utcában van, annak a zaja nem ér el, de azért a környék esténként így is viszonylag hangos, autók, sétáló emberek, környékbeli teraszok zenészei felhallatszanak. Akit ez zavar, ne ide menjen - nekünk ez nem volt gond.
A szoba többféle stílusú/méretű, a miénk a Superior verzió volt, ez a tenger felé néző nagyobb balkonosat jelent, a kilátást egy-két közvetlen part menti hotel zavarja, de a tenger a 3. emelettől látható. Aki az első v. második emeleten kap szobát, az valószínűleg csak az út menti fákra lát rá. A szoba mérete átlagos, a fürdőben zuhanyzó, minden tiszta, rendszeresen takarítanak, széf, minibár, TV, légkondicionálás az árban. Kicsit kevés volt a szekrény, a ruhák egy része táskában maradt.
A medence átlagos méretű, gyerekmedence leválasztva, körülötte napozóágyak, a nap kb. 10-17 óráig süt oda. A vize kicsit hideg volt (nekünk), mi csak délután fürödtünk ott, addigra a nap felmelegítette, de hozzá kell tenni, h augusztus végén voltunk, jó idő volt, de már nem kánikula.
A személyzet kedves, németül beszélnek, angolul többé-kevésbé. Minden bajunkkal - nem sok volt - kedvesen foglalkoztak, mondjuk egy-két pincéren már látszott, h várják a szezon végét.
Bicikli, babakocsi, nordic walking (vagy mi) ingyen bérelhető korlátozott számban. Parkolás megoldott, kicsit kicentizve, de elég sok hely van, plussz szemben, az út másik oldalán lévő parkolót is lehet használni. Játszószoba kb. 1-4 éveseknek való játékokkal, elég nagy és viszonylag sok játék, a mi 2 éves gyerekünk simán eltöltött fél-egy órákat, ha éppen nem volt más program.
A leggyengébb pont talán az étkezés volt. All inclusive ellátás, ami a reggeli-ebéd-vacsora mellett 10-22 között és étkezéseknél ingyenes bor/üdítő fogyasztást, 16-17 között kávé és sütemény fogyasztást jelent. A kaja nem volt rossz, sőt szerintem kifejezetten finom volt, de kicsit egysíkú, nem annyira változatos. A reggelinél ugyanaz a kétféle felvágott, virsli/kolbász hiányzott (nekem). Ebédnél ugyanaz a kétféle leves, 2-3 tésztás dolog (ezek persze változtak), meg 3-féle hús, időnként ismétlődve. Köret végig ugyanaz a két-három. Előételből viszont jó sok. Vacsora hasonlóképpen. Nem volt rossz, de volt egy kis hiányérzetem. Ami viszont tuti, azok a sütemények: krémes sütiből sokféle és nagyon-nagyon finomak.
Igazából sohasem kellett kajára költenünk, mindig jól laktunk, csak pl. egy görög vagy spanyol hotelhez képest volt egy kicsit kevés.
Összefoglalva: ajánlott hely, a neten is jókat írtak róla előzőleg, nem csalódtunk, de legközelebb másik helyet nézünk meg.