Felejthetetlen esti műsor a Resta Grand Hotel teraszán

Egyiptom Marsa Alam Resta Grand Resort Hotel

Ott-tartózkodás ideje: 2011. szept. 21.  - 2011. szept. 29. (8 nap)

0 hozzászólás I 2 455 látogató olvasta. Rögzítve: 2011. okt. 08. küldd el ismerősödnek
avatar adanyist Beszámolója
adanyist értékelése:

Marsa Alam Resta Grand Hotelben töltött napokat a nagyszerű vacsorák után esti műsorok tették felejthetetlenné. Minden nap volt valamilyen esti műsor, amivel a vendégeket szórakoztatták. Ezekre az esti szórakoztató műsorokra előre felkészültünk és vacsora után igyekeztünk jó helyen asztalt foglalni. A vendégek vacsora után szép lassan elfoglalták a terasz asztalait. A felszolgáló fiúk pedig igen serényen, futó lépésben hordták a megrendelt italokat. Így ment ez minden este, de a pénteki napra hirdetett előadás valami különlegesen sokat ígérő volt. Mint mondottam, felkészülten kamerával, fotó masinával mentünk helyet keresni, ami ezen a napon nem is volt olyan könnyű. A műsor kezdete 9 órára volt hirdetve, ekkorra már nekem csak álló hely jutott. Szerencsémre, arra az állóhelyre, ahonnan a felvételeket készítettem, nem tartott igényt senki. Sokan fotóztak és villogtak a vakuk, de ez szerencsére engem túlságosan nem zavart. Ami zavaró volt, a felszolgáló fiúk előttem való szaladozása. A helyi adottságokkal meg kellett barátkozzak. Hát így készültek azok a felvételek, amelyekből ezt a rövidített összeállítást készítettem. Mivel az előadás este 10 óráig tartott, az egyes műsorszámok hossza miatt, igen sok szép táncjelenetet a műsorból vágnom kellett. Igyekeztem a javát megjeleníteni. Remélem, szentelnek a kedves érdeklődők időt arra, hogy végig nézzék ezt a rövidített összeállítást. Jó szórakozást kívánok hozzá.
Feltöltve: 2011. okt. 08.