Echo Residence Tihany

Magyarország Tihany Echo Residence Luxury Apartment Hotel

Ott-tartózkodás ideje: 2011. júl. 05.  - 2011. júl. 07. (2 nap)

0 hozzászólás I 2 500 látogató olvasta. Rögzítve: 2012. jan. 17. küldd el ismerősödnek
avatar lioliom Beszámolója

Cimkék: echo residence Tihany

lioliom értékelése:

2.2

3.3

Már régen szerettem volna Tihanyban úgy lenni,hogy nem kell parkolni,lehet sétálni,borozni,stb.
Ez nem nagyon jött össze.A Hotel elég messze van a központtól,ami melegben több mint kellemetlen hegynek fel,dombnak le.Viszont menni csak nyáron érdemes mivel a apartmanok több épületben helyezkednek el.Így közlekedni kell a wellness,az étterem,a szállás között az udvaron,ha nincs szerencséd.Nekünk nem volt.A legalsó épületben kaptunk szállást,annak ellenére,hogy nem oda kértük.Azt mondták telt ház van így cserélni sem lehetett.Így viszont 45 fokos szögben lehetett közlekedni hegynek fel,naponta többször.A wellness elfogadható.Nagy medence,lehet benne úszni is,viszonylag nagy jakuzzi,egy szauna.Épp rossz volt.Ha télen mentünk volna lehetett volna öltözködni.
Az étterem olyan,mintha szuterénben ülnénk.Sötét,ablaktalan.A reggeli a közepest alulról érte.A vacsora 3 fogás,1 féle leves,2 féle főételből lehetett választani és 1 féle desszert.Több,mint kevés .A választék és az adag is.Az italok drágák.Nincs egy bár,preszó vagy valami ahol elütöd az időt.A város messze van!!Napközben egy kávé is gond.
Az apartmanról nem tudok mit írni.Köszönő viszonyban nem volt a képekkel.Később kiderült nem is az.Ugyanis úgy működik,hogy van a hotel és vannak a már eladott apartmanok,amiket a hotel átvesz hasznosítára a tulajoktól.Így azok a tulaj izlésvilágát tükrözik.A miénk ilyen volt.Nem volt benne pohár,de volt 2 tányér.Viszont volt mosogatógép!!!Minimál kényelemmel volt felszerelve.Légkondi nem ment,szúnyogháló nem volt.Tihanyban!Balatonnál!Melegben!
A part egy hosszú meredek lépcsősoron közelíthető meg,ahol fizetős strand van.Régen állítólag beengedték a vendégeket ingyen,de mikor mi voltunk valami elszámolási vita miatt nem.
Nekünk nem nyerte meg tetszésünk.Kedvezőtlen helyen,kedvezőtlen elosztású,minimál szolgáltatásokkal.
Szinte nem tudok olyan korosztályt akiknek megfelelő lenne.
lioliom kapcsolódó élménybeszámolói: