Harkány

Magyarország Harkány Thermal Hotel Harkány ****

Ott-tartózkodás ideje: 2005. aug. 25.  - 2005. aug. 28. (3 nap)

1 hozzászólás I 2 522 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. jún. 22. küldd el ismerősödnek
avatar CoManch Beszámolója

Cimkék: Harkány

CoManch értékelése:

4.2

A Hotel dolgozói kedvesek. Széf a portán található, de többszöri nyaggatás után is minden zokszó nélkül nyitották ki nekem. Az autóparkoló zárt, mágneses leolvasó segítségével igazolom a sorompóbál, hogy jogosult vagyok kiállni az autóval :)
Svédasztalos ellátáson vettünk részt. Nagyon választékos és finom volt. A szobák is igényesek, tiszták. A szállodai medencék is kellemesek, a gyógy részt nem vettük igénybe. A strandtól igazán nincs messze. Csak ajánlani tudom a helyet.
muller - 2008.01.24. 21:45

Mi is nagyon jól éreztük magunkat, nagyon szép környezetben van a szálloda, jó a konyhájuk is, csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, menjetek oda bátran :)))