Caribbean World Dino Club 500 kg. 2013

Egyiptom Soma Bay

Ott-tartózkodás ideje: 2013. jún. 16.  - 2013. jún. 27. (11 nap)

2 hozzászólás I 2 738 látogató olvasta. Rögzítve: 2013. aug. 07. küldd el ismerősödnek
avatar adanyist Beszámolója

Cimkék: Egyiptom SomaBay

A Caribbean World szálló Dino Club magyar gyermekek csoportját az animátor lányok felkészítették egy díszelőadásra. Az esti díszelőadáson való részvételünket a repülőjárat visszaindulási időpont eltolódásának köszönhettük, ezért alkalmunk volt a teljes előadást megtekinteni, magam részéről pedig felvételeket készíteni. Nagy izgalom előzte meg az előadást. A szereplő gyerekek már a vacsorát sem a szokott nyugalommal fogyasztották el. Lázas készülődés és próbák előzték meg az esti műsoros előadást. Minket nem avattak be a műsor témájába, meglepetésnek szánták. A műsoros est, mint minden nap, este 9 órakor kezdődött. Igyekeztünk a lehető legjobb helyet elfoglalni, hogy a magyar csoport előadását jól láthassuk. A teljes esti műsornak a magyar csoport csak kis része volt, de nekünk ez volt a legérdekfeszítőbb. Kilenc óra után elsötétült a színpad, s előtűnt a műsorvezető, aki több nyelven bekonferálta az első számot. A műsorszám nagy tetszést aratott, a nézők hangos bekiabálással jutalmazták a szereplők teljesítményét. Majd következet a második és így tovább mindaddig, amíg a várt magyar csoport számát konferálták be. 500 kg. Röviden tömören, csak ennyi. Most én is azt teszem, tessék megnézni, aztán kiderül minden.
Feltöltve: 2013. aug. 07.
iadanyne - 2013.08.08. 12:29

Köszi Anikó, a mi unokánk az első szereplő, a kockás inges, kalapos kisfiú. Már elmúlt 11 éves.Puszi-puszi.

anszi47 - 2013.08.07. 09:51

nagyon aranyosak a gyerekek! Melyik a Ti unokátok?