Álomüdülés Mátrafüreden a Cicáskacus Panzióban

Magyarország Mátrafüred Cicáskacus Panzió

Ott-tartózkodás ideje: 2015. márc. 26.  - 2015. ápr. 01. (6 nap)

0 hozzászólás I 1 894 látogató olvasta. Rögzítve: 2015. ápr. 03. küldd el ismerősödnek
avatar nagyi Beszámolója

Cimkék: Mátrafüred Benevár Étterem  Mátrafüred Cicáskacus Panzió

7 napot töltöttünk el 2015. március 27-től - április 01-ig Mátrafüreden a Cicáskacus Panzióban (Mátrafüred Pálosvörösmarti út 19).
A tavaszi - kissé szeszélyes - időjárás ellenére nagyon jól éreztük magunkat. Haraptuk a tiszta hegyi levegőt. A panzióban nagyon szép szobában, csodálatos ágyneműben, tökéletes tisztaságban teljesen otthon éreztük magunkat. A panzió konyhája, ebédlője tökéletes felszereltséggel állt rendelkezésünkre. A mellékhelyiségek (tusoló, mosdó, WC ragyogó tiszta) akadálymentesítettek. Tökéletes fütésről még a jó időben is gondoskodtak, nehogy megfázzunk. (Bár mi a fütést levettük, sőt éjszakára még az ablakot is nyitva hagytuk.)
A konyhában kávé, sok-sok fajta tea, teaízesítő, cukor és minden fűszerféle rendelkezésünkre állt, ha esetleg ott szerettünk volna főzni. Minden konyhai kisgéppel jól felszerelt.
Mi csak a -saját magunk által készített- reggelit fogyasztottuk a panzióban. Ebédelni és vacsorázni, a panzióhoz közeli Benevár Étterembe jártunk. Az Étteremről is csak nagyon pozitív véleményünk volt, mind az ebédet, mind a vacsorát, és természetesen a kiszolgálást illetően.

Ha egy 10-es skálán értékelni kellene akár a Panziót, akár a Benevár Éttermet, akkor mi 9,9-et adnánk. Az a hiányzó egy tized csak azért van, nehogy valaki azt higyje, hogy fényezzük a dolgot :-) Valóban mindennel nagyon elégedettek voltunk és nagyon tudjuk ajánlani.
Számunkra oly fontos dolog volt, hogy hófehér uszkár kiskutyánkat is nagy szeretettel fogadták mindkét helyen, amiért külön köszönetünket fejezzük ki.