Egy remek hely

Horvátország Selce Hotel Selce

Ott-tartózkodás ideje: 2007. jún. 30.  - 2007. júl. 07. (7 nap)

0 hozzászólás I 2 451 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. júl. 26. küldd el ismerősödnek
avatar leberjutka Beszámolója

Cimkék: Selce

Hotel Selce értékelése
leberjutka még nem értékelte!
Még senki sem értékelte ezt a szálláshelyet.

Légy
te az első!

Egy hétig voltam ebben a szállodában félpanziós ellátással egyedül. Ez azért fontos, mert az egyágyas szobák mindenütt drágábbak, vagy egyágyas felárt számolnak fel, ami 30-50%. Érdekes módon itt nem. Igaz, féltem egy kicsit, milyen lesz, hisz a visszaigazolásban a foglalásom a manzárdba szólt, arra gondoltam, hogy ott se lift se légkondi és a konforttal is gondok lehetnek. Mivel egy hetet a tengeren térden is ki lehet birni, pláne ennyi pénzért /egy hét félpanzióval nem került 50ezerbe/ belevágtam.
Nos: franciaágy, lift, légkondi, telefon, tv, hütő, fürdő káddal, napi takaritás, három naponta friss ágynemü, naponta friss törölközők, mosolygó, készséges személyzet, büfé reggeli-vacsora változatos, rengeteg és finom.Friss zöldség- gyümölcs,sütemények hát mit mondjak... A szálloda közvetlenül a tengerparton van a városka központjában.
Képeket majd töltök, és jövőre megismétlem ezt a nyaralást.