Arycanda Resort Hotel 5*

Törökország Alanya Hotel Melia Carib Tropicale

Ott-tartózkodás ideje: 2007. jún. 04.  - 2007. jún. 11. (7 nap)

0 hozzászólás I 4 546 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. aug. 04. küldd el ismerősödnek
avatar viki13 Beszámolója

Cimkék: Törökország-Alanya-Arycanda

viki13 még nem értékelte!
Még senki sem értékelte ezt a szálláshelyet.

Légy
te az első!

Most először utazott együtt csak a család.Barátok nélkűl.Jó hellyet választottunk minden szempontból.Alanya.Nincs messze hisz repülővel csak 2 óra 10 perc volt az út.Onnan még egy 1,5 óra busszal.Az ország nagyon tetszett,a szállodával is megvoltunk elégedve.A kiszolgálás is jó volt,a török ételek nagyon finomak.Voltunk jeep safarin,ahol megismerhettük törökország nem annyira felkapott hellyeit is.Mindenkinek tudom ajánlani,ez egy egyész napot betöltő program.Voltunk Antalyában delfinshow-n is.Azt a gyerekek nagyon élvezték.A Török emberek nagyon kedvesek,és szeretik a magyarokat.A bazárban kötelező alkudni.Itt igaz az:"mennyit enged a feléből"?
A part a mi szállodánknál homokos,kicsit kavicsos volt.Gyerekeknek is jó.A medencék nagyok,csúszdák is voltak hozzá.Beillene dino club-os szállodának is.Gyerekeknek játszóház,animáció reggeltől estig.Játszóterek,esténkét gyerekszínház.Délután gyerekbüfé.Ulltra All inclusive ellátás volt,de tényleg az is volt.Semmiért nem kellet fizetnünk.A kert szép,közvetlen tengerparti.A szálloda nagyon tiszta.Szobák szinténszépen felszereltek és tiszták.Azt tudni kell ez a szálloda 2004-ben épült,ígyhát minden olyan mitha vadiúj lenne.És ami nekem nagyon tetszett sok volt a magyar.Az idegenvezető minden nap jött a szállodába.Nagyon segítőkész és aranyos volt.Összeségében nagyon megvoltunk elégedve az országgal a várossal és a szállodával is.Bármikor visszamennénk mégegyszer.Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.Jó nyaralást!