Kalndtúra a Kaukázusba autóval

Grúzia
Indulás dátuma: 2008. aug.
4 hozzászólás I Rögzítve: 2008. máj. 19.
avatar kirinshiku keres útitársat:
Sziasztok keresek utitársat,1főt erre az autós kalandtúrára,ami Aug 30-án indul és a Balkánon,Törökországon keresztül érkezik meg a volt tagköztársaságokba,melynek végállomása Jereván.
A csapat 3fős lenne,mi Debreceniek vagyunk.
Jelentkezz!

kirinshiku - 2008.05.21. 13:06

Szia nabumm,az lenne a következő lépés,hogy találkoznunk kellene,ha megoldható minnél hamarabb,itt Debrecenben a részletek miatt.Minden egyébb más telefonszám,stb, a következő cimen lehet elérni:kraszimre@gmail.com.

nabumm - 2008.05.20. 17:55

Érdekel, már voltam az oldalon az elmúlt hetekben, akkor fogant meg bennem is, hogy el kéne menni! A Horváth, Bosnyák, Montenegrói utakat ismerem is, jártam már arra! Mikor, és hogyan tudnánk konkrétumokról beszélni?

kirinshiku - 2008.05.20. 16:43

Részletek a következő oldalon ha érdekel akkor tovább folytatjuk a beszélgetést.http://www.caucasianchallenge.com/

nabumm - 2008.05.20. 13:37

Engem érdekelne a dolog, már gonolkodtam rajta, hogy hogy tudnék valahova beférni! Hogyan tudhatnék meg részleteket?Üdv,Gyuri

Ahhoz, hogy hozzászólhass válaszd a belépést vagy regisztrálj, ha még nem vagy tagjaink közt!