Amerikai körut

Amerikai Egyesült Államok
Indulás dátuma: 2009. ápr.
5 hozzászólás I Rögzítve: 2008. máj. 20.
avatar Zsuzso keres útitársat:
Kb egy honapos amerikai körutazäs autoval sajät szervezessel.

csabi81 - 2008.06.07. 17:42

Szia!Engem érdekelne a dolog.De azért megköszönném ha irnál néhány gondolatot,arról hogy nagyjából hogyan képzeled ezt az utat.Én 2006 nyarán eltöltöttem 3 hónapot Kanadában,és a terveim között szerepel egy kissebb vagy nagyobb amerikai autózás is. Köszi!

Mostly - 2008.05.28. 20:15

Szia ZsuzsoUgyan nem Amerikába vágyom leginkább, dehát mejdnem mindegy merre jár az ember :) Imádok utazni csak sajnos nehezen találok útitársakat. Jövő tavasz/nyár nekem megfelelne, 3 hétre tuti hogy a munkából is el tudnék szabadulni.Meg persze szeretnék is. És természetesen a Nagykövetség "kezében" vagyunk mind :) Üdv. Email: m-harmless@hotmail.com

deva - 2008.05.26. 15:58

Igen,már a levelem elküldése után jöttem rá,hogy Te bátor én pedig lökött vagyok,mert nem néztem meg a dátumot.Sok sikert a társhoz,majd írd meg,ha találtál valakit.Szia

Zsuzso - 2008.05.26. 13:53

Oh, köszönöm. Tenyleg bätor vagyok de az utazäs jövöre lenne. :)Jövö tavasszal vagy nyäron. Meg nem talältam senkit de meg van kb egy evem.

deva - 2008.05.26. 09:36

Zsozso! bátor csajszi vagy! Sikerült útitársat találnod? Milyen volt az út?

Ahhoz, hogy hozzászólhass válaszd a belépést vagy regisztrálj, ha még nem vagy tagjaink közt!