Hölgy utitárs

Olaszország
Indulás dátuma: 2017. júl.
3 hozzászólás I Rögzítve: 2017. máj. 14.
avatar Zoly keres útitársat:
Egy olaszországi nyaraláshoz keresek hölgy utitársat 25-45 éves korig.Ha szereted Toscanát és szivesen elkisérnél irj :)

Evi0701 - 2017.06.20. 16:45

Szia! Évi vagyok. Egy kedves, életvidám, tanárnő. Itt a nyári szünet, szeretnék menni nyaralni, de nincs útitársam. Megadom az emailem és ha érdekel, akkor beszéljünk. kovacsalma@gmail.hu

Evi0701 - 2017.06.20. 16:45

Ahhoz, hogy hozzászólhass válaszd a belépést vagy regisztrálj, ha még nem vagy tagjaink közt!